výherkyně soutěže - http://macula.blog.cz/

Prázky jdou dál...a pořád je nuda :D

10. july 2012 at 7:02 | Denisa :P |  Ostatní ::DD
Prázdniny jsou v plném proudu už 12 dní a já už se některými chvílemi nudím...no jako že, čekala jsem větší zábavu, ale to přijde :D. Bude nějaká tak přespávačka, město a bazény :DDDD. Sice nemám postavu na bazény, ale to je pro mně jenom detail.
Zatím jsem byla s kámoškama a před 2 dny jsme šli s jednou ven, a že zajdem do potoka. Tak jsme šly a málem jsme se zabily :D (jen obrazně). Hned jak jsme v tom potoku vyšly, tak jsem klouzaly, díky řasám, které tam občas byly. Padaly jsme, občas jsme v tom potoku málem skončily celé, i s oblečením :P. No a jak jsme už byly trošku,hodně dál, tak jsme viděly upa krásné vážky, modré, zelené a hnědé. Pak jsme šly dál, a kámoška klouzala, tak jako že si stoupne na kámen a tak byla mrtvá myš :/.. Málem jsme dostaly infarkt :D No fůůůůj. Pak jsme došly až k splavu, tak jsme to obrátily a šly zpět, a obešly jsme tu myš, ale o pár metrů dál jsme viděly na kamenu mrtvou rybu :///. Bože můj, moje srdce už adaptovalo na infarkt :D.

No ale jak vidíte, infarkt jsem naštěstí nedostala, tak jdem psát dál... Dneska bych měla jít s kámoškou ven, ale bůh ví jak se to vyvrbí, protože ještě mně čeká uklidit pokoj a prach :/. To co mně baví nejmíň, ale co už :D. Pustím k tomu sluchátka a pojedu. Bacha na to, já a hadr, to nepadá do sebe, takže nebezpečná záležitost. :DDDDDD A chtěla jsem se zeptat, jestli jste to teda dočetli až sem, tak uvítali by jste nějaké bleskovky? Kdyžtak napište do komentů. Vděk lidi :))
Obrázek že? No nic děcka článek je dopsanej a jdu se pokusit napsat další. Díky že jste četli.

Denisa
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement